BÜYÜKŞEHİR’DEN COŞKULU KURTULUŞ GÜNÜ KUTLAMASI | Didim Özgürses Gazetesi | Bağımsız Günlük Siyasi Gazete
Arşiv
firma-ekle
İstatistikler
  • 85Bu haber:
  • 718208Toplam ziyaretçi:
  • 4Bugün kü ziyaretçiler:
  • 20Dünkü ziyaretçiler:
  • 0Online olan ziyatçiler:
Bu alana Reklam Verebilirsiniz DİDİM ÖZGÜRSES GAZETESİ Telefon: 0 533 591 72 59

11 (4)Aydınlılar, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği etkinliklerle 7 Eylül’ü coşkuyla kutladı. Aydın’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yıldönümü etkinliklerinde Türk Hava Kuvvetleri’nin güzide gösteri takımı SOLOTÜRK, Aydın’da unutulmaz bir gösteri gerçekleştirdi. Akşam ise sevilen grup Duman sahneye çıkarak Aydınlılara unutulmaz bir akşam yaşattı.

Ilıcabaşı AYTER Alanı’ndaki SOLOTÜRK gösterisine binlerce izleyici katılırken Hava Pilot Yüzbaşı Serdar Doğan F-16 uçağıyla birbirinden tehlikeli ve zor hareketleri gerçekleştirdi. İzleyicilerin hayran kaldığı gösteri sonrasında Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Hava Pilot Yüzbaşı Erhan Günar’a teşekkür plaketi takdim etti.

Kutlama etkinlikleri kapsamında akşam kent meydanındaki havuzda ışıklı ses gösterisi düzenlendi. Gösteri sonrasında ise minik efe Efe Duran zeybek oynadı. Herkesin hayranlıkla izlediği minik Efe seyircilerden bol bol alkış aldı.

Konser öncesi sahneden seyircileri selamlayan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu gençlerle gurur duyduğunu belirtti. Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğini ifade eden başkan Çerçioğlu, büyükşehir belediyesi olarak gençlerin yanında olmaya devam edeceklerini vurguladı.

Duman konserine ise çoğunluğu genç on binlerce Aydınlı katıldı. Duman’ın birbirinden güzel şarkılarına eşlik eden seyirciler güzel bir akşam yaşamanın keyfini çıkarttılar.

Kurtuluş etkinlikleri Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen havai fişek gösterisiyle sona erdi.

 

Bu alana Reklam Verebilirsiniz DİDİM ÖZGÜRSES GAZETESİ Telefon: 0 533 591 72 59
Köşe Yazarlarımız

Erdoğan ŞAHİN

Kaya ÇETİN

Cengiz KOÇ

Mustafa ÖGE

Bülent ELDEN

Aydın KÜÇÜKAL

Zeki SARIHAN

Doğan GÜNEŞ

Yunus LENGERANLI

Özgür YAVUZYILMAZ

PROF. DR. AYDIN FINDIKÇI

Murat KAFADAROĞLU
Adnan GÜRKAN
Zeynep KULAKÇI
Şükrü KUNDAKÇI
Haydar PINARBAŞI
Hüseyin ÖZALP
Türker ERTUNCAY