BELEDİYEDEN SEVGİ TOHUMLARI | Didim Özgürses Gazetesi | Bağımsız Günlük Siyasi Gazete
Arşiv
firma-ekle
İstatistikler
  • 27Bu haber:
  • 697623Toplam ziyaretçi:
  • 7Bugün kü ziyaretçiler:
  • 39Dünkü ziyaretçiler:
  • 0Online olan ziyatçiler:
Bu alana Reklam Verebilirsiniz DİDİM ÖZGÜRSES GAZETESİ Telefon: 0 533 591 72 59
Didim Belediye Başkanı Mümin Kamacı Didim’deki okullara yeni yıl ziyaretinde bulundu. Başkan Kamacı yeni yıl hediyesi olarak 1 ila 4. sınıf öğrencilerine aromatik bitkilerin yer aldığı tohum kovası, 5 ila 8. sınıf öğrencilerine defter hediye etti.

Didim Belediye Başkanı Mümin Kamacı, yeni yıl dolayısıyla okullara ziyaret ederek, öğrencilere hediyeler verdi. Didim Belediyesi ve ÇEKÜL vakfı iş birliğiyle gerçekleştirilen çalışma kapsamında yeni yılda öğrencilere tohum kovaları ile defter hediye edildi. Başkan Kamacı ilk olarak Gazi İlköğretim Okulunu ziyaret etti. Sınıfları gezen Kamacı öğrencilere içerisinde aromatik tohumların bulunduğun tohum kovalarını hediye etti. Öğrencilerin yeni yılını kutlayan Kamacı “Sizler birer çiçeksiniz; biz de sizlere tohum kovaları hediye ediyoruz. Bunları siz sulayacaksınız, içerisinde güzel çiçekler açacak; onlara bakacaksınız. Evimiz, sınıfımız ve kentimiz çiçek açacak.“dedi.

Kamacı Okul idaresi ve öğretmenlerin de yeni yılını kutlarken, ziyaretler kapsamında 1 ila 4. sınıf öğrencilerine tohum kovaları, 5 ila 8. sınıf öğrencilerine defter hediye edildi. Başkan Kamacı’nın ziyaretler kapsamında ikinci durağı Valiler İlköğretim Okulu oldu. Kamacı Valiler İlköğretim Okulunda öğrenciler ziyaret ederek, hediyelerini dağıttı.

Didim Belediyesi ve ÇEKÜL Vakfı işbirliğiyle gerçekleştirilen çalışma kapsamında ilçedeki tüm okullara tohum kovaları ve defter dağıtıldı.

 

Bu alana Reklam Verebilirsiniz DİDİM ÖZGÜRSES GAZETESİ Telefon: 0 533 591 72 59
Köşe Yazarlarımız

Erdoğan ŞAHİN

Kaya ÇETİN

Cengiz KOÇ

Mustafa ÖGE

Bülent ELDEN

Aydın KÜÇÜKAL

Zeki SARIHAN

Doğan GÜNEŞ

Yunus LENGERANLI

Özgür YAVUZYILMAZ

PROF. DR. AYDIN FINDIKÇI

Murat KAFADAROĞLU
Adnan GÜRKAN
Zeynep KULAKÇI
Şükrü KUNDAKÇI
Haydar PINARBAŞI
Hüseyin ÖZALP
Türker ERTUNCAY