Aralık | 2011 | Didim Özgürses Gazetesi | Bağımsız Günlük Siyasi Gazete

Arşiv

firma-ekle

İstatistikler

  • 718208Toplam ziyaretçi:
  • 4Bugün kü ziyaretçiler:
  • 20Dünkü ziyaretçiler:
  • 0Online olan ziyatçiler:

Bu alana Reklam Verebilirsiniz DİDİM ÖZGÜRSES GAZETESİ Telefon: 0 533 591 72 59

Monthly Archives: Aralık 2011

Didim ilçesinde Zeynep Mehmet Dönmez Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile Didim Belediyesi arasında Otelcilik ve Turizm eğitimindeki Yiyecek İçecek Konaklama ve Seyahat Hizmetleri ile eğlence Hizmetleri alanlarında mesleki eğitimin geliştirilmesine yönelik protokol imzalandı.

Didim Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen imza törenine Didim Belediye Başkanı Mümin Kamacı, Didim Kent Konseyi Başkanı Osman Ayyıldız, Didim Zeynep-Mehmet Dönmez Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek lisesi Müdürü Ümit Çağlar, Müdür Yardımcısı Erkin Özden katıldı. HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Didim Hayvan Dostları Derneği üyesi 10 İngiliz, sahipsiz sokak hayvanlarının bakımına destek amacıyla kış ortasında denize girip bağış topladı.

Didim Hayvan Dostları Derneği üyesi Türk, İngiliz, İskoç ve İrlandalılar’dan oluşan yaklaşık 200 kişilik grup, sokak hayvanları yararına düzenlenen “Boxing Day” etkinliği için Altınkum’da bir araya geldi. Bu grup içerisinden 10 İngiliz, çeşitli kostümlerle denize girerek, yaklaşık yarım saat suda kaldı.

Denizin dalgalı, havanın soğuk olmasına aldırmayan dernek üyeleri, denizden çıkarken vatandaşlar tarafından alkışlara karşılandılar.

Dernek üyeleri daha sonra bağış topladı. HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Aydın İl Jandarma Komutanlığınca yürütülen istihbari çalışma neticesinde, Koçarlı Cumhuriyet Savcılığı koordinesinde (8) ay süren titiz ve ayrıntılı çalışmalar sonucunda; Suç İşlemek Amacıyla Örgüt Kurarak Aydın ve Muğla illerinde (11) ayrı hırsızlığa karıştığı tespit edilen ve liderliğini H.B’nin yaptığı suç örgütüne yönelik olarak; 27.12.2011 tarihinde icra edilen eş zamanlı operasyonla; Aydın, Muğla ve İstanbul illerinde yakalanan (16) şüpheli gözaltına alınmış olup, firari (4) şüphelinin yakalanması için çalışmalara devam edilmektedir.

HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Didimli Doğa Yürüyüşçüleri: Söğütözü – Sunak- Karakaya dağlarındaydılar…

Didimli doğa yürüyüşçülerinin bu haftaki rotası Söke ilçemizin köyleriydi…

Kış mevsiminde olmamıza rağmen hava oldukça güzeldi…

Bu hafta yürüyüşümüzü, Kuşadası doğa yürüyüşçüleri ile birlikte yaptık… HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

GERÇEKTEN EL İNSAF!!!

TBMM ilaç katılım payıyla ilgili yasayı görüşürken, milletvekilleri kendi maaşlarına çok güzel katkı payı zammı yaptılar. Vatandaşlarımız artık sağlık hizmeti alırken muayeneden ilaca kadar daha fazla para ödemesi için yasal düzenlemeyi yapan TBMM’ nin; büyük bir ittifak halinde(kendileri ile ilgili düzenlemeyi hayata geçirmeleri anlamlıdır.

Bilindiği gibi aynı kıyak uygulama daha önce milletvekili sekreter ve danışmanları için yapılmıştı. HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından 29 Aralık 2012 Perşembe Günü Saat 11:00 de Didim Ticaret Odası Kültür Merkezinde “2011 Yılı Doğrudan Faaliyet Destekleri” konusunda GEKA uzmanları tarafından bilgilendirme semineri verilecektir.

Seminerde ayrıca, her geçen gün çeşitli hibe programları ile hizmet çeşitliliğini ve hizmet alanını genişleten Güney Ege Kalkınma Ajansı hakkında tanıtıcı bilgiler paylaşılacak. HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Didimli Tiyatro Sanatçısı Emrah Çamdereli kanserle girdiği zorlu mücadeleden galip çıktı. Didim Halk Tiyatrosunun da kurucusu olan Emrah Çamdereli (35) yakalandığı lenf kanserine rağmen sahneleri bırakmamasının meyvesini hastalığı yenerek aldı.  Lenf kanseri olduğunu öğrenmesinin ardından bir yandan tedaviye başlayan Çamdereli bir yandan da kanserin hayatına olan etkilerini ve tedavi sürecinde yaşadıklarını kaleme aldığı ‘Hücrelerime sahip olabilirsin ama ruhuma asla!’ isimli oyunu sergileyerek izleyicilerinde beğenisini topladı. HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu alana Reklam Verebilirsiniz DİDİM ÖZGÜRSES GAZETESİ Telefon: 0 533 591 72 59

Köşe Yazarlarımız

Erdoğan ŞAHİN

Kaya ÇETİN

Cengiz KOÇ

Mustafa ÖGE

Bülent ELDEN

Aydın KÜÇÜKAL

Zeki SARIHAN

Doğan GÜNEŞ

Yunus LENGERANLI

Özgür YAVUZYILMAZ

PROF. DR. AYDIN FINDIKÇI

Murat KAFADAROĞLU
Adnan GÜRKAN
Zeynep KULAKÇI
Şükrü KUNDAKÇI
Haydar PINARBAŞI
Hüseyin ÖZALP
Türker ERTUNCAY